COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
Numărul de identificare al contractului: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

DECLARATII si ANGAJAMENTE

UNIVERSITATEA SPIRU HARET
CF: 14871616
Str. Unirii, nr. 32 - 34 Constanta
Tel/Fax: 0241-618903 / 0241-545015



DEPUNEREA DOSARELOR DE INSCRIERE SE FACE IN PERIOADA

13 IULIE - 12 SEPTEMBRIE 2014

LA CENTRUL DE DOCUMENTARE SI INFORMARE
AL COLEGIULUI TEHNIC "NICOLAE TITULESCU"
DIN MEDGIDIA

ORAR: Luni - Vineri : 10-14

Persoana de contact: RALUCA TURLIU



(documentele necesare le gasiti aici)

Acord utilizare date

Angajament respectare cerinte proiect

Declaratie dubla finantare

Declaratie venit




Rezultat selectie 23.07.2014

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru Haret București şi partenerii săi, Colegiului Tehnic ”Nicolae Titulescu” Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 14.07 - 21.07.2014 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul ”Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!” - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului Liceul Colegiul Tehnic ”Nicolae Titulescu” / Clasa
1. Albei Costinel-Ionuţ IX B
2. Axinte Alexandru-Ionuţ IX A
3. Bădeanu Gabriel-Nicolae IX B
4. Bădescu Valerian IX B
5. Băluţă Viorel IX A
6. Biţic Alexandru-Cristian IX B
7. Bojoagă Ionuţ IX A
8. Boronică Valentin IX B
9. Carasava Costel-Marian IX A
10. Ciocan Alexandru-Claudiu IX B
11. Ciocia Mihail IX B
12. Codăuş Alexandru IX A
13. Codăuş Samuel IX A
14. Constantin Abel IX A
15. Constantin Marius IX B
16. Costea Aurelian-Cătălin IX B
17. Dobre Ionel-Laurenţiu IX B
18. Dobrescu Ionuţ IX A
19. Dumitru Emanuel IX A
20. Fechete Ciprian-Ştefan IX B
21. Ganciu Cătălin-Alin IX B
22. Georgescu Gabriel-Daniel IX B
23. Gheorghe Adrian IX A
24. Gîlcă Laurenţiu-Nicuşor IX A
25. Gîrţan Alexandru-Dragoş IX A
26. Grădinaru Darius-Costel IX A
27. Grozea Alexandru-Octavian IX B
28. Grozea Ionuţ IX B
29. Ichim Toader IX A
30. Ion Marius-Marian IX A
31. Ion Neluţu IX B
32. Ion Ştefan IX A
33. Istrate Adelin-Petrişor IX A
34. Ivan Georgel-Valentin IX B
35. Masichevici Ionuţ-Florin IX A
36. Mirciu David IX B
37. Mitu Mădălin-Cristian IX A
38. Moraru Laurenţiu IX B
39. Neculai Alexandru-Adrian IX A
40. Patoi George-Marian IX B
41. Piu Viorel-Valentin IX A
42. Radu Beni IX A
43. Radu Dumitru IX B
44. Roşu Răzvan IX B
45. Şerban Claudiu-Ionuţ IX B
46. Şlepac Ştefan IX B
47. Stoian Adrian-Constantin IX A
48. Surugiu Florinel IX A
49. Vasile Emanuel-George IX B
50. Vasile Florin IX A


Rezultat selectie 20.08.2014

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru HaretBucurești şi partenerii săi, Colegiului Tehnic "Nicolae Titulescu" Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 22.07 - 18.08.2014 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul "Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!" - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului Liceul Colegiul Tehnic ”Nicolae Titulescu” / Clasa
1. Aelenei Alexandru-Andrei 11A
2. Alexandru Andrei-Marian XI B
3. Asan Belgin XI B
4. Badea Mădălin-Denis X B
5. Banciu Adrian XI B
6. Banu Cătălin-Vasile XI B
7. Bădeliţă Cristina-Ionela X A
8. Boronică Alexandru-Ionuţ IX A
9. Caltea Isac X B
10. Caltea Mihai X B
11. Călin Daniel-Ionuţ XI A
12. Cătăneţ Cristina-Elena X A
13. Cernică Bogdan-Răzvan XI A
14. Chenaru Laurenţiu-Constantin X A
15. Chirea Alexandra-Virginia X A
16. Ciobanu Cătălin XI B
17. Ciobanu Ciprian-Mihai XI B
18. Ciobotaru Elena X A
19. Ciomag Gabriel-Ştefan XI B
20. Cociug Gabriel-Ciprian XI B
21. Costea Marian-Claudiu XI B
22. Creţu Ionuţ-Lucian XI B
23. Dumitru Marian-Alexandru XI A
24. Feraru Cristian-Constantin X A
25. Gavrilă Valentina X A
26. Gherman Gheorghe X A
27. Hapiuc George-Florin XI B
28. Ivan Viorel-Cristian XI B
29. Lungan Marin-Cornel XI B
30. Marin  Ionuţ-Florin XI A
31. Mihai Mădălina X A
32. Mihăilescu Ionuţ XI B
33. Oprişan Traian-Gabriel XI B
34. Perdun Tiberiu-Narcis XI B
35. Petculescu Nicuşor XI B
36. Pînzariu Alin-George X A
37. Prică Nicolae-Florin XI A
38. Radu Ionuţ-Cristian XI A
39. Radu Ionuţ-Gabriel XI B
40. Rusu Viorel-Marian X B
41. Sofronea Cristinel-Nicuşor X B
42. Stan Laurenţiu XI A
43. Stanciu Florin-Alexandru XI A
44. Stoica Florentina-Cristina X A
45. Stoica Marian-Cătălin XI A
46. Şerban Ionuţ-Elvis XI A
47. Ştefan Adriana-Georgiana X A
48. Toader Petrică-Claudiu XI B
49. Tudorache Mariana-Cerasela X A
50. Voicu Bogdan-Cosmin XI A

Rezultat selectie Septembrie 2014

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru HaretBucurești şi partenerii săi, Colegiului Tehnic "Nicolae Titulescu" Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 19.08. – 09.09.2014 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul "Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!" - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului Liceul Colegiul Tehnic ”Nicolae Titulescu” / Clasa
1. Adăscăliței R. Sebastian-Gabriel 9 B
2. Anghel  I.  Iosif 9 A
3. Apostol GH. Gheorghe 9 B
4. Baciu V. Ionuț-Gabriel 9 B
5. Bălașa M. Daniel-Georgian 9 B
6. Banciu M. Abel 9 A
7. Banciu N. Valentin 9 B
8. Banciu V. Siminică 9 B
9. Bartic M. Florin-Costel 9 A
10. Băruș N. Viorel-Florin 9 B
11. Boldea L. Georgian-Vasile 9 B
12. Bucur I. Nicușor-Vasile 9 A
13. Bumbu A. Adrian-Mihail 9 A
14. Burlacu G. Liviu-Florin 9 A
15. Călin M. Cătălin-Alin 9 B
16. Candalia D. Ion-Marin 9 B
17. Casandru F.A. Andrei-Cosmin 9 B
18. Chetran I. Alexandru-Florin 9 A
19. Chiriac I. Cătălin 9 A
20. Ciobanu I. Alexandru-Stelian 9 A
21. Ciomag M. Andrei-Nicușor 9 B
22. Ciornea D. Elena 9 A
23. Coțea N. Mădălin 9 A
24. Costea I. Cosmin 9 B
25. Dima F. Bogdan-Mihai 9 A
26. Gheorghe C. Georgian-Alexandru 9 B
27. Grosu N. Ionuț 9 A
28. Iacob D. Andrei 9 B
29. Ion M. Marian 9 B
30. Ion V. Daniel 9 B
31. Iscru R. Florin-Cătălin 9 B
32. Ivan  V. Vergil-Daniel 9 B
33. Jinga C. Dănuț-Andrei 9 A
34. Luca D.I. Marius 9 B
35. Manta I. Adrian-Raul 9 A
36. Mațoi A. Alin-Gabriel 9 B
37. Mirică C. Cosmin-Tiberiu 9 B
38. Munteanu C. Florin 9 B
39. Pal I. Daniel-Petre 9 B
40. Penciu C. Dorel 9 A
41. Pomalius V. Ionuț-Alexandru 9 A
42. Popovici V. Andrei-Daniel 9 A
43. Prică N. Dumitru-George 9 B
44. Regep N. Andra-Paula 9 A
45. Sitoianu G. Mihăiță-Alexandru 9 A
46. Spiridon I. Florin 9 A
47. Spiridon M. Leonard-Gabriel 9 A
48. Totoi D. Marian 9 A
49. Ungureanu V. Petrică-Ștefănel 9 A
50. Vieru G. Ionuț-Robert 9 A

Rezultat selectie Octombrie 2014

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru HaretBucurești şi partenerii săi, Colegiului Tehnic "Nicolae Titulescu" Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 10.09. – 06.10.2014 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul "Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!" - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului Liceul Colegiul Tehnic ”Nicolae Titulescu” / Clasa
1. Ali F. Ergean XII A
2. Băruş V. Gabriel-Cornel XII A
3. Boiu P. Vasile-Marian XII A
4. Ciocan M.L. Silviu-Mihăiţă XI A
5. Deşliu M. Vanesa-Maria XI A
6. Dolhăscu GH. Andrei XII A
7. Dorobanţu N. Alexandra-Ioana XI A
8. Gogu G. Iliuţă XI A
9. Horătău C. Mădălina-Cristina XI A
10. Iancu L.L. Gheorghe-Cristian XII A
11. Iftode I. Costel XII A
12. Ignat  M. Radu-Mihai XI A
13. Iofcea C. Cristian-Andrei XI A
14. Lungu D. Silviu-Marian XII A
15. Martin V. Eduard-Marian XII A
16. Mihai V. Diana-Ioana XI A
17. Milea S. Rareş-Florin XI A
18. Moldoveanu I. Gabriel-Ionuţ XI A
19. Munteanu I. Florin-Cosmin XII A
20. Naum M. Mihai-Octavian XI A
21. Neamţu D.V. Nichi-Nicolae 9B
22. Nuţă P. Marius XII A
23. Oborocianu V. Florin XII A
24. Odică G. Andreea-Gabriela XI A
25. Oprea GH. Silviu-Constantin XI A
26. Pană M. Dragoş-Florian XI A
27. Panţuru M. Cristian XII A
28. Paraschiv I. Costel XII A
29. Petcu G. Iulian-George IX B
30. Petcu L. Ion-Florin IX B
31. Pruteanu G. Cristian-Ionuţ XI A
32. Radu A. Emanuel IX B
33. Răileanu P. Laurenţiu-Cătălin XII A
34. Roman V. Andrei-Vasilică XI A
35. Roman V. Ovidiu-Petronel XII A
36. Roşu N. Petre-Adelin XII A
37. Spînu G. Mihăiţă IX B
38. Sprînceană M. Sebastian-George XI A
39. Stamen V.G. Cristian-Mihai IX B
40. Stanciu I. Ciprian XII A
41. Stoe M.Gabriel-Alexandru XII A
42. Surugiu D. Marius IX B
43. Şerif N. Taner-Bogdan XI A
44. Ştefan N. Gabriel-Cosmin XI A
45. Ştefan V. Cosmin-Nicu IX B
46. Tănăsoiu M. Mario-Cristian XI A
47. Teodorescu N. Robert-Ionuţ XII A
48. Totoi D. Ciprian XI A
49. Vlad ST. Ştefan-Alexandru XI A
50. Zalin I. Vlad XI A

Rezultat selectie Noiembrie 2014

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru HaretBucurești şi partenerii săi, Colegiului Tehnic "Nicolae Titulescu" Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 06.10. – 03.11.2014 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul "Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!" - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului Liceul Colegiul Tehnic ”Nicolae Titulescu” / Clasa
1. Adam N. Adrian IX A
2. Agavriloaie G. Laura-Elena XI B
3. Albei I. Ionela-Raluca XII B
4. Albu M. Elena XII B
5. Anghel I. Florina-Cristina XII B
6. Arsene D. Ionela-Cătălina XI B
7. Bacalu D. Lăcrămioara XI B
8. Balcan S. Andreea-Valentina XI B
9. Breazu I. Adriana-Nicoleta XII B
10. Burlacu A. Alexandru-Ștefan IX A
11. Burnea P.  Adrian-Nicolae IX A
12. Căscătău G. Andra-Gabriela XII B
13. Cătăneț I. Alina XI B
14. Chiriță V.C. Geanina-Cornelia XI B
15. Chivu O. Nicușor XII B
16. Cojocaru I. Bianca-Ioana XII B
17. Coman E. Georgiana-Angelica XII B
18. Costache I. Elena XII B
19. Costea D. Claudiu IX A
20. Curpedin I. Erdin IX A
21. Dan V. Lavinia-Mihaela XII B
22. Dogaru S.  Vlăduț-Ionuț IX A
23. Dorin GH. Georgiana-Andreea XI B
24. Dumitrache V. Vasile-Carol XII B
25. Dumitrescu V. Roxana-Elena XI B
26. Eftimie C. Alina-Georgiana XII B
27. Gherghel A. Marius - Bogdan XII B
28. Guță M. Georgiana XII B
29. Iordănescu G. Roxana XI B
30. Irimia P.  Afrim-Petrișor IX A
31. Lazăr C. Roxana XI B
32. Lupu M. Nicușor-Marius IX A
33. Mamedie G. Ebru IX A
34. Mania I. Mirela-Florinela IX A
35. Meșu D. Ciprian XII B
36. Mocanu I. Bogdan IX A
37. Munteanu I. Alexandra-Emilia IX A
38. Nistor I. Florin-Eugen XII B
39. Pavel C. Andrei-Robert IX A
40. Păstrăvanu C.V. Elena-Luiza IX A
41. Popa  D. Daniel-Viorel IX A
42. Preda V. Oana-Georgiana XI B
43. Radu D. Mihai-Gabriel XII B
44. Ramiș M. Dalila XII B
45. Stanciu GH. Ana-Maria XII B
46. Stere D. Alexandru-Mihăiță XII B
47. Stoica I. Mihăiță XI B
48. Ștefan D. Ionela-Daniela XI B
49. Tudor N. Ionela XII B
50. Vrânceanu M. AnaMaria XII B

Rezultat selectie Decembrie 2014

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru HaretBucurești şi partenerii săi, Colegiului Tehnic "Nicolae Titulescu" Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 04.11. – 06.12.2014 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul "Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!" - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului Liceul Colegiul Tehnic ”Nicolae Titulescu” / Clasa
1. Antonescu C. Elena-Claudia IX B
2. Baciu V.F. Valentina-Mihaela IX B
3. Badea V. Maria-Alexandra IX B
4. Burlacu G.A. Bogdan-Gabriel IX B
5. Burloi Gh. Vasile-Alexandru IX B
6. Ciobanu V. Daiana-Elena IX B
7. Costea M. Alexandra-Vasilica IX B
8. Cucovici T. Monica-Alexandra IX B
9. Dorin Gh. Paula-Cristina IX B
10. Dragnea M. Marian IX B
11. Enuși M.S. Ștefan-Valentin IX A
12. Husuin  C. Mesur IX B
13. Ibram    T. Geasever IX B
14. Iftime R. Simona-Mihaela IX B
15. Jercea I.M. Diana-Ruxandra IX B
16. Juncu V. Mădălina IX A
17. Marin  V. Alin-Ionel IX A
18. Marin D. Elena-Cristina IX B
19. Marin L. Laura-Florentina IX B
20. Mănăilă S.C. Roxana-Ionela IX B
21. Muhin I. Marian-Roxana IX B
22. Munteanu C.P.  Georgiana-Larisa IX B
23. Odică G.M. Bianca-Iuliana IX B
24. Oneț G.C. Andreea-Cristina IX B
25. Otlocan M. Lucian IX B
26. Popescu E. Marian-Cătălin IX A
27. Popiniuc D. Denisa-Iuliana IX B
28. Prodan I.C. Georgiana-Ramona IX B
29. Pușcașu V.L. Eduard-Victor IX A
30. Puț M.   Andreea IX B
31. Ropotă D. Adriana IX B
32. Rugină  I. Roxana-Ștefania IX B
33. Soare C.F. Lenuța-Mihaela IX A
34. Spasenie A. Răzvan-Andrei IX A
35. Stancu  M. Cristian-Marian IX A
36. Stancu  R.C. Iulian IX A
37. Stere F. Andreea IX A
38. Suliman E. Enes IX A
39. Șlepac  E. Andreea-Lăcrămioara IX B
40. Șlepac  N. Andrei-Aleaxandru IX A
41. Tutungiu M. Nicholas IX B
42. Vasile Gh. Alexandru-Iulian IX A
43. Vintea   Gh. Roxana-Ionela IX B
44. Voicu N. Andreea IX B
45. Zalin I. Dragoș X A
46. Gheorghe Elena-Raluca IX / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia
47. Ghiță Aida-Elena IX / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia
48. Hagiu Mădălina IX / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia
49. Ibram Sinem IX / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia
50. Moșescu Adriana-Ramona IX / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia

Rezultat selectie Ianuarie 2015

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru HaretBucurești şi partenerii săi, Colegiului Tehnic "Nicolae Titulescu" Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 07.12.2014 – 08.01.2015 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul "Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!" - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului Liceul Colegiul Național
”Kemal Atatturk” / Clasa
1. Alibec E. Indira IX C
2. Andrieş F. Cristina-Mihaela IX C
3. Anghel V. Alis-Ionela IX C
4. Anton  E. Alina-Georgiana X B
5. Arif U. Elis IX C
6. Avasiloai D. Andreea-Iuliana IX C
7. Badea P. Răzvan-Florin IX C
8. Bobulescu D. Carmen-Corina IX C
9. Boracai  I. Ailin X B
10. Bratu C. Adriana-Mihaela X B
11. Caracudă C. Anamaria X B
12. Carîp C. Gabriela-Otilia IX C
13. Cheamil S. Thalia IX C
14. Chivu  GH. Alexandra-Georgiana X B
15. Chivu I. Ionela-Daniela IX C
16. Ciobanu J. Gabriela IX C
17. Coman V. Mihai-Daniel IX C
18. Coman I. Nicoleta-Alexandra IX C
19. Costea G. Irina IX C
20. Creangă M. Adrian IX C
21. Dolhăscu C. Alexandra IX C
22. Dumitru G. Claudia X B
23. Enache V. Mădălina X B
24. Enciu A. Bianca-Daniela IX C
25. Enciu A. Georgiana IX C
26. Georgescu F. Nicoleta IX C
27. Gheorghe  R. Maria X B
28. Husuin R. Meral X B
29. Ion V. Lavinia-Georgiana IX C
30. Mareş N. Georgică-Alexandru IX C
31. Mircea V. Ana-Maria-Eliza IX B
32. Mitu C. Laura-Maria X B
33. Mocanu N. Nicoleta IX C
34. Molaomer I. Berna IX B
35. Moroie  I. Marius-Valentin X B
36. Morozan M. Laura-Marinela IX C
37. Muraru A. Mihaela-Adriana X B
38. Nazare G. Mihaela-Melinda IX C
39. Neagu  G. Raluca-Andreea X B
40. Pîrşu I. Ștefania-Mădălina IX C
41. Preda R. Andra-Cristina IX B
42. Savin GH. Andreea IX C
43. Sprânceană V. Vladimir-Ștefan X B
44. Stancu R. Andreea IX C
45. Șemşedin I. Reihan X B
46. Ștefan V. Anelia-Elena IX C
47. Tufă C. Larisa -Florentina X B
48. Vasilev I. Mihaela IX C
49. Vasilică T. Aurelia-Georgiana IX C
50. Vlad N. Flavia-Maria IX B

Rezultat selectie Februarie 2015

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru HaretBucurești şi partenerii săi, Colegiului Tehnic "Nicolae Titulescu" Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 09.01.2015 – 08.02.2015 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul "Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!" - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului Liceul Colegiul Național
”Kemal Atatturk” / Clasa
1. Abiltar G .Melek XII B
2. Al Bittar K. Abdul Naser XII D
3. Ali A. Beihan XII A
4. Amet N. Sercan XII D
5. Arif U.  Edvin XII A
6. Badea N. Mihaela-Georgiana XII B
7. Bahica S. Ionela-Andreea XII D
8. Banciu V. Marius-Sorin XII B
9. Caiali E. Rami-Birol XII D
10. Constantin V. Gabriela XII B
11. Curtamet G. Geilan XII C
12. Delistan P. Corina Ioana XII C
13. Gelil A. Sunai XII A
14. Giumali G. Idel XII D
15. Giumali G. Ilmas XII D
16. Hamancioglu O. Sinem XII B
17. Hermeneanu P. Ioana XII B
18. Iacoboaiea V. Ilie-Viorel XII C
19. Iftime R. Marius-Adrian XII D
20. Ion Gh. Marinela-Andreea XII B
21. Ismail C. Ailin XII A
22. Ismail B. Bulend XII A
23. Iusein F. Sevda XII B
24. Ivan D. Alexandra-Mihaela XII C
25. Marțolea I. Valentin-Alexandru XII C
26. Maxim C. Bogdan-Ionuț XII D
27. Mermambet R. Erkin XII A
28. Mihăilescu N. Nicoleta XII C
29. Olteanu I. Elena-Alexandra XII C
30. Pașa G. Enache-Augustin XII C
31. Pătru L. Livia-Nicoleta XII B
32. Petcuci V. Anca-Ștefania XII C
33. Petrușcă S. Andreea XII C
34. Postăvaru Gh. Iuliana XII B
35. Rădulescu C. Nicușor XII A
36. Sali I. Bilghici XII A
37. Sali S. Sevghin XII A
38. Soiun O. Aigean XII B
39. Stan L. Andreea-Anișoara XII C
40. Stancu I. Ioan-Cristian XII B
41. Stoian M. Georgiana-Maria XII B
42. Strujac I. Georgiana-Andreea XII B
43. Șemședin I. Șeilale XII C
44. Ștefan G. Florinela-Gabriela XII B
45. Tănase I. Andreea-Roxana XII C
46. Telehoi M. Anamaria XII C
47. Topor M. Iuliana-Mirela XII C
48. Ursache F. Georgiana-Larisa XII B
49. Veli A. Sevghiun XII A
50. Vrabie C. Georgiana-Mădălina XII C

Rezultat selectie Martie 2015

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru HaretBucurești şi partenerii săi, Colegiului Tehnic "Nicolae Titulescu" Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 09.02.2015 – 09.03.2015 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul "Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!" - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului Liceul Colegiul Național
”Kemal Atatturk” / Clasa
1. Amet S. Ozcean XI A
2. Arambașa M. Diana-Elena XI C
3. Banu C. Georgiana XI B
4. Bălan E. Alin-Cristian X C
5. Butnaru D. Ana-Maria XI C
6. Cairla E. Elis X C
7. Călin V. Mihaela XI C
8. Cheamil S. Zehra X C
9. Ciutacu M. Cosmin-Eduard X C
10. Cojocaru Y. Romeo-Adrian XI C
11. Coșăreanu A. Florentina-Ionela XI C
12. Diaconu V. Ionela-Ramona XI B
13. Eșeanu F. Constantin X C
14. Flueraru N. Florentina XI B
15. Furtună A. Nicoleta-Ruxandra X C
16. Ganciu D. Diana-Elena X C
17. Gheorghe M. Victoria-Georgiana X C
18. Goiceanu M. Ștefan-Valeriu XI C
19. Gonțilă I. Valentina XI C
20. Hagi Ion V. Andreea-Elena XI B
21. Herța D. Anca Maria XI B
22. Iva G. Maria-Ecaterina X C
23. Lungu D. Nicolae Cosmin XI C
24. Macovei V. Mioara-Ionelia XI B
25. Matei G. Denis XI C
26. Memet B. Onur XI C
27. Memet I. Ghiocan XI A
28. Memiș R. Ersin XI A
29. Memiș T. Onur X C
30. Mimiș G. Ozcan XII D
31. Mirciu Toader F. Maria Elena XI B
32. Mitu C. Elena-Cătălina XI B
33. Mocanu A. Daniel XII D
34. Mocanu I. Gabriela-Ionela XI B
35. Muratcea N. Cidem XII D
36. Mustafa Ș. Erdin-Ozgean XI A
37. Neagu M. Luiza-Gabriela XI C
38. Oprea I.M. Ana Maria XI B
39. Oprea A. Ana Nicoleta XI B
40. Pavel C. Daniela Nicoleta XI B
41. Petre F. Alexandra X C
42. Ramazan N. Ainur XI A
43. Rizea C. Andreea XI C
44. Roșu T. Ciprian XII D
45. Stan F. Luminița X C
46. Șufană G. Nicoleta Andreea XI B
47. Tarakci N. Oguzhan XI A
48. Turcu P. Marius XI C
49. Yildirim S. Dogukan XI C
50. Zecheș A. Alina Vasilica XI B

Rezultat selectie Mai 2015

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

LISTA CANDIDAȚILOR SELECTAȚI PENTRU DERULAREA ACTIVITĂȚILOR
DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Universitatea Spiru HaretBucurești şi partenerii săi, Colegiului Tehnic "Nicolae Titulescu" Medgidia și Asociația pentru Comunitate și Familie ca urmare a analizei dosarelor de candidatură depuse în perioada 10.03.2015 – 07.05.2015 anunță candidații selectați pentru a participa la activitatea de Consiliere și Orientare Profesională organizată în cadrul proiectului proiectul "Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!" - POSDRU/161/2.1/G/138528

Nr. crt. Numele elevului
Clasa / Liceul
1. Abdulcherim  R. Sibel IX A - CNKA
2. Akdag I. Kader IX A - CNKA
3. Ali  C. Selciuc X A- CNKA
4. Amet S. Ebru IX A- CNKA
5. Andriescu V. Cătălin X A- CTNT
6. Anton T. Alexandru-Bodgan XI D - LTNB
7. Aptula M. Camer XI D - LTNB
8. Arif G. Aigean X A - CNKA
9. Arif G. Maxum X A- CNKA
10. Asan E. Onur X A- CNKA
11. Azoiței C.D. Ionuț-Robert XI D - LTNB
12. Barbu A. Ioana XI D - LTNB
13. Băncilă F.D. Nicoleta-Lavinia  XI D - LTNB
14. Beget T. Alis X A- CNKA
15. Benali O. Ghionul IX A- CNKA
16. Budeanu I. Ionel-Daniel XI D - LTNB
17. Constantin V. Andra-Denisa XI D - LTNB
18. Coslogeanu I. Georgiana XI D - LTNB
19. Croitoru M. Mihaela IX B- CNKA
20. Dore V. Bianca-Ioana XI D - LTNB
21. Dumitrescu Gh.B. Anda-Ioana XI D - LTNB
22. Eren Y.B. Fatih XI D - LTNB
23. Floarea A. Marius-Cătălin XI D - LTNB
24. Gheorghe V.D. Antonio-Teodor XI D - LTNB
25. Hristu D.M. Bianca-Nicoleta XI D - LTNB
26. Ibram F. Figen X A- CNKA
27. Ibram S. Denis IX A- CNKA
28. Iosif M. Alexandru-Mădălin IX B - CTNT
29. Iosif S.D. Elena-Alexandra XI D - LTNB
30. Iusein M. Murat X A- CNKA
31. Mamut R. Gelin IX A- CNKA
32. Mamut S. Alişan  IX A- CNKA
33. Memiş E. Hacan IX A- CNKA
34. Memiș S. Elif XI D - LTNB
35. Mihăilă N.S. Silviu-Andrei XI D - LTNB
36. Moiceanu m. Maria-Bianca IX B- CTNT
37. Murat I. Diner X A- CNKA
38. Muratcea G. Denis XI D - LTNB
39. Ozgengil H. Emrah XI D - LTNB
40. Pușcașu C.V. Alexandra-Cristina XI D - LTNB
41. Roșu N.T. Lucian-Daniel XI D - LTNB
42. Rotaru N. Mihaela XI D - LTNB
43. Sait D. Orciun IX A- CNKA
44. Sali G. Ilgean IX A- CNKA
45. Sali S. Selcin X A- CNKA
46. Sercan I. Melis Aleyna IX A- CNKA
47. Sforaru D. Alexandra Maria X B- CNKA
48. Șachir C. Orgean IX A- CNKA
49. Trifan R. Mihnea-Iulian XI D - LTNB
50. Turliu C.G. Andra-Cerasela XI D - LTNB
51. Vasile Gh. Andreea-Lavinia  XI D - LTNB
52. Veseliu I. Alexandra-Cristina XI D - LTNB
53. Zalin M. Marinică X C- CNKA
54. Zaman I. Dragoş Lucian X C- CNKA