Grupa 1 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 1

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 1.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Albei Costinel-Ionuţ IX B
2. Axinte Alexandru-Ionuţ IX A
3. Bădeanu Gabriel-Nicolae IX B
4. Bădescu Valerian IX B
5. Băluţă Viorel IX A
6. Biţic Alexandru-Cristian IX B
7. Bojoagă Ionuţ IX A
8. Boronică Valentin IX B
9. Carasava Costel-Marian IX A
10. Ciocan Alexandru-Claudiu IX B

consiliere_grup11 consiliere_individuala11

Subgrupa 1.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Ciocia Mihail IX B
2. Codăuş Alexandru IX A
3. Codăuş Samuel IX A
4. Constantin Abel IX A
5. Constantin Marius IX B
6. Costea Aurelian-Cătălin IX B
7. Dobre Ionel-Laurenţiu IX B
8. Dobrescu Ionuţ IX A
9. Dumitru Emanuel IX A
10. Fechete Ciprian-Ştefan IX B

consiliere_grup12 consiliere_individuala12

Subgrupa 1.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Ganciu Cătălin-Alin IX B
2. Georgescu Gabriel-Daniel IX B
3. Gheorghe Adrian IX A
4. Gîlcă Laurenţiu-Nicuşor IX A
5. Gîrţan Alexandru-Dragoş IX A
6. Grădinaru Darius-Costel IX A
7. Grozea Alexandru-Octavian IX B
8. Grozea Ionuţ IX B
9. Ichim Toader IX A
10. Ion Marius-Marian IX A

consiliere_grup13 consiliere_individuala13

Subgrupa 1.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Ion Neluţu IX B
2. Ion Ştefan IX A
3. Istrate Adelin-Petrişor IX A
4. Ivan Georgel-Valentin IX B
5. Masichevici Ionuţ-Florin IX A
6. Mirciu David IX B
7. Mitu Mădălin-Cristian IX A
8. Moraru Laurenţiu IX B
9. Neculai Alexandru-Adrian IX A
10. Patoi George-Marian IX B

consiliere_grup14 consiliere_individuala14

Subgrupa 1.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Piu Viorel-Valentin IX A
2. Radu Beni IX A
3. Radu Dumitru IX B
4. Roşu Răzvan IX B
5. Şerban Claudiu-Ionuţ IX B
6. Şlepac Ştefan IX B
7. Stoian Adrian-Constantin IX A
8. Surugiu Florinel IX A
9. Vasile Emanuel-George IX B
10. Vasile Florin IX A

consiliere_grup15 consiliere_individuala15