Grupa 10 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 10

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 10.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Abdulcherim  R. Sibel IX A
2. Akdag I. Kader IX A
3. Ali  C. Selciuc X A
4. Amet S. Ebru IX A
5. Andriescu V. Cătălin X A- CTNT
6. Anton T. Alexandru-Bodgan XI D - LTNB
7. Aptula M. Camer XI D - LTNB
8. Arif G. Aigean X A
9. Arif G. Maxum X A
10 Asan E. Onur X A
11 Azoiței C.D. Ionuț-Robert XI D - LTNB
12 Barbu A. Ioana XI D - LTNB

consiliere_grup101 consiliere_individuala101

Subgrupa 10.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Băncilă F.D. Nicoleta-Lavinia  XI D - LTNB
2. Beget T. Alis X A
3. Benali O. Ghionul IX A
4. Budeanu I. Ionel-Daniel XI D - LTNB
5. Constantin V. Andra-Denisa XI D - LTNB
6. Coslogeanu I. Georgiana XI D - LTNB
7. Croitoru M. Mihaela IX B
8. Dore V. Bianca-Ioana XI D - LTNB
9. Dumitrescu Gh.B. Anda-Ioana XI D - LTNB
10. Eren Y.B. Fatih XI D - LTNB
11. Floarea A. Marius-Cătălin XI D - LTNB
12. Gheorghe V.D. Antonio-Teodor XI D - LTNB

consiliere_grup102 consiliere_individuala102

Subgrupa 10.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Hristu D.M. Bianca-Nicoleta XI D - LTNB
2. Ibram F. Figen X A
3. Ibram S. Denis IX A
4. Iosif M. Alexandru-Mădălin IX B - CTNT
5. Iosif S.D. Elena-Alexandra XI D - LTNB
6. Iusein M. Murat X A
7. Mamut R. Gelin IX A
8. Mamut S. Alişan  IX A
9. Memiş E. Hacan IX A
10. Memiș S. Elif XI D - LTNB

consiliere_grup103 consiliere_individuala103

Subgrupa 10.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Mihăilă N.S. Silviu-Andrei XI D - LTNB
2. Moiceanu m. Maria-Bianca IX B- CTNT
3. Murat I. Diner X A
4. Muratcea G. Denis XI D - LTNB
5. Ozgengil H. Emrah XI D - LTNB
6. Pușcașu C.V. Alexandra-Cristina XI D - LTNB
7. Roșu N.T. Lucian-Daniel XI D - LTNB
8. Rotaru N. Mihaela XI D - LTNB
9. Sait D. Orciun IX A
10.    Sali G. Ilgean IX A

consiliere_grup104 consiliere_individuala104

Subgrupa 10.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Sali S. Selcin X A
2. Sercan I. Melis Aleyna IX A
3. Sforaru D. Alexandra Maria X B
4. Șachir C. Orgean IX A
5. Trifan R. Mihnea-Iulian XI D - LTNB
6. Turliu C.G. Andra-Cerasela XI D - LTNB
7. Vasile Gh. Andreea-Lavinia  XI D - LTNB
8. Veseliu I. Alexandra-Cristina XI D - LTNB
9. Zalin M. Marinică X C
10.   Zaman I. Dragoş Lucian X C

consiliere_grup105 consiliere_individuala105