Grupa 11 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 11

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 11.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1 Ali Alen IX C
2 Anghelescu Mădălina  XI E
3 Ardeleanu Laura-Maria IX C
4 Arducludglu Oyku IX C
5 Băncilă Monalisa-Camelia XI E
6 Bărbulescu Rareș XI E
7 Bechir Asim-Asan IX C
8 Brînză Raluca-Nicoleta IX C
9 Caitaul Hulya IX C
10 Călin Tiberiu-Andrei IX C
11 Cernega Adrian-Emilian IX C
12 Chemal Meriam-Deria IX C

consiliere_grup111 consiliere_individuala111

Subgrupa 11.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Cîrîc Ioana IX C
2. Cornea Ștefania-Alexia XI E
3. Cotigă Hristache-Daniel IX C
4. Cristian Ștefan-Ionuț IX C
5. Deaconu Nicoleta-Bianca XI E
6. Dimcea Mihaela-Alina XI E
7. Drugă Vlad-Gabriel IX C
8. Dumitrașcu Diana XI E
9. Dumitrescu Marius-Andrei IX C
10. Duțu Andreea IX C
11. Enciu Anamaria IX C
12. Gârleanu Maria XI E

consiliere_grup112 consiliere_individuala112

Subgrupa 11.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Gianga Cristina-Constantina XI E
2. Iliescu Bianca-Laura XI E
3. Ionescu Adriana-Maria  IX C
4. Irimia Andra IX C
5. Ivan Bianca-Ioana IX C
6. Leu Florin-Cătălin IX C
7. Leu Georgică XI E
8. Marin Mihaela-Cristina XI E
9. Micu Bianca-Ștefania IX C
10. Mihoc Claudiu IX C

consiliere_grup113 consiliere_individuala113

Subgrupa 11.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Monea Camelia-Andreea IX C
2. Munteanu Costina-Teodora XI E
3. Munteanu Mirela-Georgiana XI E
4. Neagu Nicoleta-Alexandra XI E
5. Nicola Silvia-Costina XI E
6. Nicolau Sergiu XI E
7. Ochea Tiana-Ioana IX C
8. Olea Anamaria-Florentina XI E
9. Pățea Adelina-Nicoleta IX C
10. Sali Selda-Indira IX C

consiliere_grup114 consiliere_individuala114

Subgrupa 11.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Seitomer Denis XI E
2. Stoean Irina XI E
3. Stoica Ioana-Mariana XI E
4. Titianu Ionela-Alexandra XI E
5. Toma Andrei IX C
6. Țolea Mihai XI E
7. Ursache Gabriela-Maria IX C
8. Uzun Georgiana XI E
9. Vasarheli Arelis-Emanuela XI E
10. Vilan Adina-Paula IX C

consiliere_grup115 consiliere_individuala115