Grupa 2 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 2

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 2.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Aelenei Alexandru-Andrei XI A
2. Alexandru Andrei-Marian XI B
3. Asan Belgin XI B
4. Badea Mădălin-Denis X B
5. Banciu Adrian XI B
6. Banu Cătălin-Vasile XI B
7. Bădeliţă Cristina-Ionela X A
8. Boronică Alexandru-Ionuţ IX A
9. Caltea Isac X B
10. Caltea Mihai X B

consiliere_grup21 consiliere_individuala21

Subgrupa 2.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Călin Daniel-Ionuţ XI A
2. Cătăneţ Cristina-Elena X A
3. Cernică Bogdan-Răzvan XI A
4. Chenaru Laurenţiu-Constantin X A
5. Chirea Alexandra-Virginia X A
6. Ciobanu Cătălin XI B
7. Ciobanu Ciprian-Mihai XI B
8. Ciobotaru Elena X A
9. Ciomag Gabriel-Ştefan XI B
10. Cociug Gabriel-Ciprian XI B

consiliere_grup22 consiliere_individuala22

Subgrupa 2.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Costea Marian-Claudiu XI B
2. Creţu Ionuţ-Lucian XI B
3. Dumitru Marian-Alexandru XI A
4. Feraru Cristian-Constantin X A
5. Gavrilă Valentina X A
6. Gherman Gheorghe X A
7. Hapiuc George-Florin XI B
8. Ivan Viorel-Cristian XI B
9. Lungan Marin-Cornel XI B
10. Marin  Ionuţ-Florin XI A

consiliere_grup23 consiliere_individuala23

Subgrupa 2.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Mihai Mădălina X A
2. Mihăilescu Ionuţ XI B
3. Oprişan Traian-Gabriel XI B
4. Perdun Tiberiu-Narcis XI B
5. Petculescu Nicuşor XI B
6. Pînzariu Alin-George X A
7. Prică Nicolae-Florin XI A
8. Radu Ionuţ-Cristian XI A
9. Radu Ionuţ-Gabriel XI B
10. Rusu Viorel-Marian X B

consiliere_grup24 consiliere_individuala24

Subgrupa 2.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Sofronea Cristinel-Nicuşor X B
2. Stan Laurenţiu XI A
3. Stanciu Florin-Alexandru XI A
4. Stoica Florentina-Cristina X A
5. Stoica Marian-Cătălin XI A
6. Şerban Ionuţ-Elvis XI A
7. Ştefan Adriana-Georgiana X A
8. Toader Petrică-Claudiu XI B
9. Tudorache Mariana-Cerasela X A
10. Voicu Bogdan-Cosmin XI A

consiliere_grup25 consiliere_individuala25