Grupa 3 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 3

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 3.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Adăscăliței R. Sebastian-Gabriel 9 B
2. Anghel  I.  Iosif 9 B
3. Apostol GH. Gheorghe 9 B
4. Baciu V. Ionuț-Gabriel 9 B
5. Bălașa M. Daniel-Georgian 9 B
6. Banciu M. Abel 9 B
7. Banciu N. Valentin 9 B
8. Banciu V. Siminică 9 B
9. Bartic M. Florin-Costel 9 B
10. Băruș N. Viorel-Florin 9 B

consiliere_grup31 consiliere_individuala31

Subgrupa 3.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Boldea L. Georgian-Vasile 9 B
2. Bucur I. Nicușor-Vasile 9 B
3. Bumbu A. Adrian-Mihail 9 B
4. Burlacu G. Liviu-Florin 9 B
5. Călin M. Cătălin-Alin 9 B
6. Candalia D. Ion-Marin 9 B
7. Casandru F.A. Andrei-Cosmin 9 B
8. Chetran I. Alexandru-Florin 9 B
9. Chiriac I. Cătălin 9 B
10. Ciobanu I. Alexandru-Stelian 9 B

consiliere_grup32 consiliere_individuala32

Subgrupa 3.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Ciomag M. Andrei-Nicușor 9 B
2. Ciornea D. Elena 9 B
3. Coțea N. Mădălin 9 B
4. Costea I. Cosmin 9 B
5. Dima F. Bogdan-Mihai 9 B
6. Gheorghe C. Georgian-Alexandru 9 B
7. Grosu N. Ionuț 9 B
8. Iacob D. Andrei 9 B
9. Ion M. Marian 9 B
10. Ion V. Daniel 9 B

consiliere_grup33 consiliere_individuala33

Subgrupa 3.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Iscru R. Florin-Cătălin 9 B
2. Ivan  V. Vergil-Daniel 9 B
3. Jinga C. Dănuț-Andrei 9 B
4. Luca D.I. Marius 9 B
5. Manta I. Adrian-Raul 9 B
6. Mațoi A. Alin-Gabriel 9 B
7. Marin V. Alin-Ionel 9 B
8. Mirică C. Cosmin-Tiberiu 9 B
9. Munteanu C. Florin 9 B
10. Pal I. Daniel-Petre 9 B

consiliere_grup34 consiliere_individuala34

Subgrupa 3.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Penciu C. Dorel 9 B
2. Pomalius V. Ionuț-Alexandru 9 B
3. Popovici V. Andrei-Daniel 9 B
4. Regep N. Andra-Paula 9 B
5. Sitoianu G. Mihăiță-Alexandru 9 B
6. Spiridon I. Florin 9 B
7. Spiridon M. Leonard-Gabriel 9 B
8. Totoi D. Marian 9 B
9. Ungureanu V. Petrică-Ștefănel 9 B
10. Vieru G. Ionuț-Robert 9 B

consiliere_grup35 consiliere_individuala35