Grupa 4 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 4

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 4.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Ali F. Ergean XII A
2. Băruş V. Gabriel-Cornel XII A
3. Boiu P. Vasile-Marian XII A
4. Ciocan M.L. Silviu-Mihăiţă XI A
5. Deşliu M. Vanesa-Maria XI A
6. Dolhăscu GH. Andrei XII A
7. Dorobanţu N. Alexandra-Ioana XI A
8. Gogu G. Iliuţă XI A
9. Horătău C. Mădălina-Cristina XI A
10 Iancu L.L. Gheorghe-Cristian XII A

consiliere_grup41 consiliere_individuala41

Subgrupa 4.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Iftode I. Costel XII A
2. Ignat  M. Radu-Mihai XI A
3. Iofcea C. Cristian-Andrei XI A
4. Lungu D. Silviu-Marian XII A
5. Martin V. Eduard-Marian XII A
6. Mihai V. Diana-Ioana XI A
7. Milea S. Rareş-Florin XI A
8. Moldoveanu I. Gabriel-Ionuţ XI A
9. Munteanu I. Florin-Cosmin XII A
10. Naum M. Mihai-Octavian XI A

consiliere_grup42 consiliere_individuala42

Subgrupa 4.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Neamţu D.V. Nichi-Nicolae 9B
2. Nuţă P. Marius XII A
3. Oborocianu V. Florin XII A
4. Odică G. Andreea-Gabriela XI A
5. Oprea GH. Silviu-Constantin XI A
6. Pană M. Dragoş-Florian XI A
7. Panţuru M. Cristian XII A
8. Paraschiv I. Costel XII A
9. Petcu G. Iulian-George 9 B
10. Petcu L. Ion-Florin 9 B

consiliere_grup43 consiliere_individuala43

Subgrupa 4.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Pruteanu G. Cristian-Ionuţ XI A
2. Radu A. Emanuel 9 B
3. Răileanu P. Laurenţiu-Cătălin XII A
4. Roman V. Andrei-Vasilică XI A
5. Roman V. Ovidiu-Petronel XII A
6. Roşu N. Petre-Adelin XII A
7. Spînu G. Mihăiţă 9 B
8. Sprînceană M. Sebastian-George XI A
9. Stamen V.G. Cristian-Mihai 9 B
10. Stanciu I. Ciprian XII A

consiliere_grup44 consiliere_individuala44

Subgrupa 4.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Stoe M.Gabriel-Alexandru XII A
2. Surugiu D. Marius 9 B
3. Şerif N. Taner-Bogdan XI A
4. Ştefan N. Gabriel-Cosmin XI A
5. Ştefan V. Cosmin-Nicu 9 B
6. Tănăsoiu M. Mario-Cristian XI A
7. Teodorescu N. Robert-Ionuţ XII A
8. Totoi D. Ciprian XI A
9. Vlad ST. Ştefan-Alexandru XI A
10. Zalin I. Vlad XI A

consiliere_grup45 consiliere_individuala45