Grupa 5 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 5

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 5.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Adam N. Adrian IX A
2. Agavriloaie G. Laura-Elena XI B
3. Albei I. Ionela-Raluca XII B
4. Albu M. Elena XII B
5. Anghel I. Florina-Cristina XII B
6. Arsene D. Ionela-Cătălina XI B
7. Bacalu D. Lăcrămioara XI B
8. Balcan S. Andreea-Valentina XI B
9. Breazu I. Adriana-Nicoleta XII B
10 Burlacu A. Alexandru-Ștefan IX A

consiliere_grup41 consiliere_individuala41

Subgrupa 5.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Burnea P.  Adrian-Nicolae IX A
2. Căscătău G. Andra-Gabriela XII B
3. Cătăneț I. Alina XI B
4. Chiriță V.C. Geanina-Cornelia XI B
5. Chivu O. Nicușor XII B
6. Cojocaru I. Bianca-Ioana XII B
7. Coman E. Georgiana-Angelica XII B
8. Costache I. Elena XII B
9. Costea D. Claudiu IX A
10. Curpedin I. Erdin IX A

consiliere_grup42 consiliere_individuala42

Subgrupa 5.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Dan V. Lavinia-Mihaela XII B
2. Dogaru S.  Vlăduț-Ionuț IX A
3. Dorin GH. Georgiana-Andreea XI B
4. Dumitrache V. Vasile-Carol XII B
5. Dumitrescu V. Roxana-Elena XI B
6. Eftimie C. Alina-Georgiana XII B
7. Gherghel A. Marius - Bogdan XII B
8. Guță M. Georgiana XII B
9. Iordănescu G. Roxana XI B
10. Irimia P.  Afrim-Petrișor IX A

consiliere_grup43 consiliere_individuala43

Subgrupa 5.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Lazăr C. Roxana XI B
2. Lupu M. Nicușor-Marius IX A
3. Mamedie G. Ebru IX A
4. Mania I. Mirela-Florinela IX A
5. Meșu D. Ciprian XII B
6. Mocanu I. Bogdan IX A
7. Munteanu I. Alexandra-Emilia IX A
8. Nistor I. Florin-Eugen XII B
9. Pavel C. Andrei-Robert IX A
10. Păstrăvanu C.V. Elena-Luiza IX A

consiliere_grup44 consiliere_individuala44

Subgrupa 5.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Popa  D. Daniel-Viorel IX A
2. Preda V. Oana-Georgiana XI B
3. Radu D. Mihai-Gabriel XII B
4. Ramiș M. Dalila XII B
5. Stanciu GH. Ana-Maria XII B
6. Stere D. Alexandru-Mihăiță XII B
7. Stoica I. Mihăiță XI B
8. Ștefan D. Ionela-Daniela XI B
9. Tudor N. Ionela XII B
10.  Vrânceanu M. AnaMaria XII B

consiliere_grup45 consiliere_individuala45