Grupa 6 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 6

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 6.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Antonescu C. Elena-Claudia IX B
2. Baciu V.F. Valentina-Mihaela IX B
3. Badea V. Maria-Alexandra IX B
4. Burlacu G.A. Bogdan-Gabriel IX B
5. Burloi Gh. Vasile-Alexandru IX B
6. Ciobanu V. Daiana-Elena IX B
7. Costea M. Alexandra-Vasilica IX B
8. Cucovici T. Monica-Alexandra IX B
9. Dorin Gh. Paula-Cristina IX B
10 Dragnea M. Marian IX B

consiliere_grup41 consiliere_individuala41

Subgrupa 6.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Enuși M.S. Ștefan-Valentin IX A
2. Husuin  C. Mesur IX B
3. Ibram    T. Geasever IX B
4. Iftime R. Simona-Mihaela IX B
5. Jercea I.M. Diana-Ruxandra IX B
6. Juncu V. Mădălina IX A
7. Marin  V. Alin-Ionel IX A
8. Marin D. Elena-Cristina IX B
9. Marin L. Laura-Florentina IX B
10 Mănăilă S.C. Roxana-Ionela IX B

consiliere_grup42 consiliere_individuala42

Subgrupa 6.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Tutungiu M. Nicholas IX B
2. Vasile Gh. Alexandru-Iulian IX A
3. Vintea   Gh. Roxana-Ionela IX B
4. Voicu N. Andreea IX B
5. Zalin I. Dragoș X A
6. Gheorghe Elena-Raluca IX  / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia
7. Ghiță Aida-Elena IX  / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia
8. Hagiu Mădălina IX  / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia
9. Ibram Sinem IX  / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia
10 Moșescu Adriana-Ramona IX  / Colegiul National Kemal Ataturk Medgidia

consiliere_grup43 consiliere_individuala43

Subgrupa 6.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Muhin I. Marian-Roxana IX B
2. Munteanu C.P.  Georgiana-Larisa IX B
3. Odică G.M. Bianca-Iuliana IX B
4. Oneț G.C. Andreea-Cristina IX B
5. Otlocan M. Lucian IX B
6. Popescu E. Marian-Cătălin IX A
7. Popiniuc D. Denisa-Iuliana IX B
8. Prodan I.C. Georgiana-Ramona IX B
9. Pușcașu V.L. Eduard-Victor IX A
10 Puț M.   Andreea IX B

consiliere_grup44 consiliere_individuala44

Subgrupa 6.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Ropotă D. Adriana IX B
2. Rugină  I. Roxana-Ștefania IX B
3. Soare C.F. Lenuța-Mihaela IX A
4. Spasenie A. Răzvan-Andrei IX A
5. Stancu  M. Cristian-Marian IX A
6. Stancu  R.C. Iulian IX A
7. Stere F. Andreea IX A
8. Suliman E. Enes IX A
9. Șlepac  E. Andreea-Lăcrămioara IX B
10 Șlepac  N. Andrei-Aleaxandru IX A

consiliere_grup45 consiliere_individuala45