Grupa 7 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 7

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 7.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Alibec E. Indira IX C
2. Andrieş F. Cristina-Mihaela IX C
3. Anghel V. Alis-Ionela IX C
4. Anton  E. Alina-Georgiana X B
5. Arif U. Elis IX C
6. Avasiloai D. Andreea-Iuliana IX C
7. Badea P. Răzvan-Florin IX C
8. Bobulescu D. Carmen-Corina IX C
9. Boracai I.Ailin X B
10 Bratu C. Adriana-Mihaela X B

consiliere_grup71 consiliere_individuala71

Subgrupa 7.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Caracudă C. Anamaria X B
2. Carîp C. Gabriela-Otilia IX C
3. Cheamil S. Thalia IX C
4. Chivu  Gh. Alexandra-Georgiana X B
5. Chivu I. Ionela-Daniela IX C
6. Ciobanu J. Gabriela IX C
7. Coman V.Mihai-Daniel IX C
8. Coman I. Nicoleta-Alexandra IX C
9. Costea G.Irina IX C
10 Creangă M. Adrian IX C

consiliere_grup72 consiliere_individuala72

Subgrupa 7.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Dolhăscu C. Alexandra IX C
2. Dumitru G. Claudia X B
3. Enache V.Mădălina X B
4. Enciu A. Bianca-Daniela IX C
5. Enciu A. Georgiana IX C
6. Georgescu F.Nicoleta IX C
7. Gheorghe  R.Maria X B
8. Husuin R.Meral X B
9. Ion V.Lavinia-Georgiana IX C
10 Mareş N. Georgică-Alexandru IX C

consiliere_grup73 consiliere_individuala73

Subgrupa 7.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Mircea V. Ana-Maria-Eliza IX B
2. Mitu C.Laura-Maria X B
3. Mocanu N. Nicoleta IX C
4. Molaomer I.Berna IX B
5. Moroie  I.Marius-Valentin X B
6. Morozan M. Laura-Marinela IX C
7. Muraru A.Mihaela-Adriana X B
8. Nazare G. Mihaela-Melinda IX C
9. Neagu  G.Raluca-Andreea X B
10 Pîrşu I. Ștefania-Mădălina IX C

consiliere_grup74 consiliere_individuala74

Subgrupa 7.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Preda R. Andra-Cristina IX B
2. Savin GH. Andreea IX C
3. Sprânceană V. Vladimir-Ștefan X B
4. Stancu R. Andreea IX C
5. Șemşedin I. Reihan X B
6. Ștefan V. Anelia-Elena IX C
7. Tufă C. Larisa -Florentina X B
8. Vasilev I. Mihaela IX C
9. Vasilică T. Aurelia-Georgiana IX C
10 Vlad N. Flavia-Maria IX B

consiliere_grup75 consiliere_individuala75