Grupa 8 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 8

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 8.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Abiltar G .Melek XII B
2. Al Bittar K. Abdul Naser XII D
3. Ali A. Beihan XII A
4. Amet N. Sercan XII D
5. Arif U.  Edvin XII A
6. Badea N. Mihaela-Georgiana XII B
7. Bahica S. Ionela-Andreea XII D
8. Banciu V. Marius-Sorin XII B
9. Caiali E. Rami-Birol XII D
10 Constantin V. Gabriela XII B

consiliere_grup81 consiliere_individuala81

Subgrupa 8.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Curtamet G. Geilan XII C
2. Delistan P. Corina Ioana XII C
3. Gelil A. Sunai XII A
4. Giumali G. Idel XII D
5. Giumali G. Ilmas XII D
6. Hamancioglu O. Sinem XII B
7. Hermeneanu P. Ioana XII B
8. Iacoboaiea V. Ilie-Viorel XII C
9. Iftime R. Marius-Adrian XII D
10. Ion Gh. Marinela-Andreea XII B

consiliere_grup82 consiliere_individuala82

Subgrupa 8.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Ismail C. Ailin XII A
2. Ismail B. Bulend XII A
3. Iusein F. Sevda XII B
4. Ivan D. Alexandra-Mihaela XII C
5. Marțolea I. Valentin-Alexandru XII C
6. Maxim C. Bogdan-Ionuț XII D
7. Mermambet R. Erkin XII A
8. Mihăilescu N. Nicoleta XII C
9. Olteanu I. Elena-Alexandra XII C
10. Pașa G. Enache-Augustin XII C

consiliere_grup83 consiliere_individuala83

Subgrupa 8.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Pătru L. Livia-Nicoleta XII B
2. Petcuci V. Anca-Ștefania XII C
3. Petrușcă S. Andreea XII C
4. Postăvaru Gh. Iuliana XII B
5. Rădulescu C. Nicușor XII A
6. Sali I. Bilghici XII A
7. Sali S. Sevghin XII A
8. Soiun O. Aigean XII B
9. Stan L. Andreea-Anișoara XII C
10. Stancu I. Ioan-Cristian XII B

consiliere_grup84 consiliere_individuala84

Subgrupa 8.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Stoian M. Georgiana-Maria XII B
2. Strujac I. Georgiana-Andreea XII B
3. Șemședin I. Șeilale XII C
4. Ștefan G. Florinela-Gabriela XII B
5. Tănase I. Andreea-Roxana XII C
6. Telehoi M. Anamaria XII C
7. Topor M. Iuliana-Mirela XII C
8. Ursache F. Georgiana-Larisa XII B
9. Veli A. Sevghiun XII A
10. Vrabie C. Georgiana-Mădălina XII C

consiliere_grup85 consiliere_individuala85