Grupa 9 COP

Investeşte în oameni !
FONDUL SOCIAL EUROPEAN
Programul Operaţional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritară: 2 – „Corelarea învăţării pe tot parcursul vieţii cu piaţa muncii”
Domeniul major de intervenţie: 2.1 – „Tranziţia de la şcoală la viaţa activă”
ID: POSDRU/161/2.1./G/138528
Titlul proiectului: Construim împreună viitoarea ta carieră profesională!

GRUPA 9

ACTIVITĂȚI DE CONSILIERE ȘI ORIENTARE PROFESIONALĂ

Subgrupa 9.1

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Amet S. Ozcean XI A
2. Arambașa M. Diana-Elena XI C
3. Banu C. Georgiana XI B
4. Bălan E. Alin-Cristian X C
5. Butnaru D. Ana-Maria XI C
6. Cairla E. Elis X C
7. Călin V. Mihaela XI C
8. Cheamil S. Zehra X C
9. Ciutacu M. Cosmin-Eduard X C
10 Cojocaru Y. Romeo-Adrian XI C

consiliere_grup91 consiliere_individuala91

Subgrupa 9.2

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Coșăreanu A. Florentina-Ionela XI C
2. Diaconu V. Ionela-Ramona XI B
3. Eșeanu F. Constantin X C
4. Flueraru N. Florentina XI B
5. Furtună A. Nicoleta-Ruxandra X C
6. Ganciu D. Diana-Elena X C
7. Gheorghe M. Victoria-Georgiana X C
8. Goiceanu M. Ștefan-Valeriu XI C
9. Gonțilă I. Valentina XI C
10. Hagi Ion V. Andreea-Elena XI B

consiliere_grup92 consiliere_individuala92

Subgrupa 9.3

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Herța D. Anca Maria XI B
2. Iva G. Maria-Ecaterina X C
3. Lungu D. Nicolae Cosmin XI C
4. Macovei V. Mioara-Ionelia XI B
5. Matei G. Denis XI C
6. Memet B. Onur XI C
7. Memet I. Ghiocan XI A
8. Memiș R. Ersin XI A
9. Memiș T. Onur X C
10. Mimiș G. Ozcan XII D

consiliere_grup93 consiliere_individuala93

Subgrupa 9.4

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Mirciu Toader F. Maria Elena XI B
2. Mitu C. Elena-Cătălina XI B
3. Mocanu A. Daniel XII D
4. Mocanu I. Gabriela-Ionela XI B
5. Muratcea N. Cidem XII D
6. Mustafa Ș. Erdin-Ozgean XI A
7. Neagu M. Luiza-Gabriela XI C
8. Oprea I.M. Ana Maria XI B
9. Oprea A. Ana Nicoleta XI B
10. Pavel C. Daniela Nicoleta XI B

consiliere_grup94 consiliere_individuala94

Subgrupa 9.5

Nr. Crt. Nume, prenume Clasa
1. Petre F. Alexandra X C
2. Ramazan N. Ainur XI A
3. Rizea C. Andreea XI C
4. Roșu T. Ciprian XII D
5. Stan F. Luminița X C
6. Șufană G. Nicoleta Andreea XI B
7. Tarakci N. Oguzhan XI A
8. Turcu P. Marius XI C
9. Yildirim S. Dogukan XI C
10. Zecheș A. Alina Vasilica XI B

consiliere_grup95 consiliere_individuala95